KONST / Oljemålningar / Oljemålning 15712027
nr 1571 2027
Alex Smart, (f. 1988, Ukraina). "Dreaming about Victory". Signerad, daterad 2023. Oramad. Olja på pannå, 42x60
Utrop:
1.000 kr
Såld:
600 kr
måndag 16 oktober 2023
kl 19:43:48
100 kr
150 kr
(BEVAKNINGSPRISET EJ UPPNÃ…TT)
300 kr
350 kr
450 kr
500 kr
16 okt
Specialauktion ART FOR THE FUTURE
Läs mer om Specialauktion ART FOR THE FUTURE